Podnikejte bez obav - Jednatele.cz

Poskytnutí sídla organizační složce v Praze

Organizační složka musí mít vždy sídlo v dané zemi, kde se nachází a kde chce mateřská firma prostřednictvím své organizační složky podnikat. Aby byl provoz kanceláře organizační složky zahraniční firmy co nejlevnější, můžete využít některou z forem poskytnutí sídla nebo virtuální kanceláře
 

Nabízíme vám vedle zřízení organizační složky i současné poskytnutí sídla pro organizační složky tj. udělení souhlasu s umístěním sídla oragnozační složky v České republice. 


Sídlo organizační složky je jednou z nutných informací při získávání živnostenského oprávnění. Bez sídla organizační složky zahraniční společnosti na území ČR není možné začít podnikat. Proto je tento krok nutné splnit.

Sídlo organizační složky plní ale i další funkci. Je otázkou celkové image organizační složky zahraniční společnosti. Samozřejmě že dlouhodobým trendem v preferencích míst pro sídlo organizační složky je Praha. Praha jako hlavní město české republiky je co do vytvoření obrazu důvěryhodné a stabilní organizační složky zahraniční společnosti nejlepší volbou.


Stejně tak jak moc je sídlo v Praze žádané je také drahé. Pronájem prostor ať již v centru Prahy nebo třeba na jejích okrajovějších částech není v dnešní době levná záležitost. Společnost Sidloprofirmy.cz přichází s perfektním řešením.

Poskytnutí virtuální kanceláře. Poskytnutí virtuálního sídla v Praze znamená jednoduše to, že zde sice budete mít své sídlo a budete jej tak mít zapsané v obchodním rejstříku, ovšem fyzické sídlo můžete mít někde jinde. Jelikož tedy nejde o skutečný pronájem metrů čtverečných, je získání virtuálního sídla v Praze pro organizační složku zahraniční společnosti několika násobně levnější záležitostí! Více informací o poskytnutí sídla pro organizační složku najdete na stránkách SÍDLO PRO FIRMY >>